Predaj

Ani klimatizácia, ani tepelné čerpadlo nie je lacná záležitosť. Preto sa snažíme ponúknuť Vám čo najlepšie ceny klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel. Samozrejme aj rozumnú cenu za služby (montáž, servis). Je dôležité porovnávať výslednú cenu zariadenia vrátane montáže a ostatných skrytých poplatkov. Nie všetko čo sa javí lacné, je aj v skutočnosti výhodné.

 

 

Montáž

Poskytujeme odbornú montáž nami predávaných zariadení, ale aj zariadení, ktoré ste si zakúpili inde. Naši pracovnici sú odborne zaškolení špecialisti, ktorých prioritou je odborná, precízna a čistá práca, na ktorú môžeme byť aj po čase hrdí.

Cena základnej montáže je 199 € s DPH*

* Montáž zahŕňa izolované chladiarenske potrubie do 4m, konzolu na vonkajšiu jednotku, napájacíkábel do 4m, komunikačný kábel do 4m, 1x prieraz steny, hadicu kondenzátu, spojovací material.
Montáž nezahŕňa lišty, drážkovanie, iné stavebé práce, plošinu, každý ďalší meter potrubia12,- € s DPH.

 

 

 

Servis

Komfortdomova.sk Vám okrem možnosti kúpi a montáže kvalitných klimatizačných jednotiek, ponúka tiež záručný a pozáručný servis. Ten sa týka nami montovaného a dodaného zariadení, ale aj zariadení od iných výrobcov. Pravidelný servis klimatizácie je zárukou dlhodobého a bezporuchového chodu celého systému, predlžuje životnosť klimatizácie až o niekoľko rokov.

Cena za základný servis klimatizácie je 50 € s DPH*

*Cena zahŕňa: vizuálna kontrola zariadenia, umytie vzduchových filtrov, dezinfekcia výparníka vnútornej jednotky, vyčistenie chladiča vonkajšej jednotky, skontrolovanie chladiva a tlaku, diagnostika prípadnej poruchy a nacenenie jej opravy.

Poradenstvo

Nenecháme Vás v tom. Potrebujete poradiť? Neviete sa rozhodnúť akú značku, aký typ, aký výkon zariadenia potrebujete? Zavolajte, alebo napíšte nám, radi Vám poradíme a pomôžeme. Nájdeme pre Vás najoptimálnejšie a najefektívnejšie riešenie.

V prípade záujmu o niektorú z našich služieb nás neváhajte kontaktovať.